blog
DADR Valcea si Primaria orasului Horezu
vineri 12 mar 2010

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Valcea, organizeaza o intalnire cu potentialii beneficiari ai Fondului European Agricol pentru Dezvoltarea Rurala, in scopul informarii cu privire la oportunitatile de finantare ale Programului National de Dezvoltare Rurala.

Intalnirea va avea loc in data de 18.03.2010 ora 11.00 la Horezu in Sala de Sedinta - Casa de Cultura C-tin Brancoveanu.

Sunt invitati sa participe persoane care doresc sa acceseze Fonduri Europene nerambursabile pentru agricultura si dezvoltare rurala: fermieri, crescatori de animale, apicultori, persoane fizice sau juridice care desfasoara in principal activitati agricole, propritari/detinatori de padure, persoane fizice si juridice care doresc sa realizeze  investitii in turism, activitati non-agricole, mestesugaresti, servicii pentru populatia rurala, reprezentanti ai administratiei publice locale.

Va rugam sa ne sprijiniti in identificarea si instiintarea persoanelor interesate sa participe la aceasta intalnire.

RSS 2001-2009. Toate drepturile rezervate.